23. apr. Arhīvs

Bankas darba laika izmaiņas maijā

Pirmdien, 1. maijā, un ceturtdien, 4. maijā, sakarā ar svētku dienām Latvijas Republikā bankai būs brīvdienas.

Otrdien, 2. maijā, sakarā ar svētku dienu Ukrainā maksājumi uz Ukrainas bankām vai ar AS “Reģionālā investīciju banka” korespondējošo banku starpniecību Ukrainā tiks izpildīti ar valutēšanas datumu 3. maijs.

Trešdien, 3. maijā, sakarā ar pirmssvētku dienu Latvijas Republikā Klientus Rīgas ofisā apkalposim līdz plkst. 16:00.

Pirmdien, 8. maijā, un otrdien, 9. maijā, sakarā ar svētku dienām Krievijas Federācijā un Ukrainā, maksājumi uz bankām minētajās valstīs vai ar AS “Reģionālā investīciju banka” korespondējošo banku starpniecību Krievijas Federācijā un Ukrainā tiks izpildīti ar valutēšanas datumu 10. maijs.

Pirmdien, 29. maijā, sakarā ar svētku dienu Amerikas Savienotajās Valstīs maksājumi ASV dolāros  tiks izpildīti ar valutēšanas datumu 30. maijs.

Otrdien, 30. maijā, sakarā ar svētku dienu Ķīnas Tautas Republikā maksājumi ar AS “Reģionālā investīciju banka” korespondējošo banku starpniecību šajā valstī tiks izpildīti ar valutēšanas datumu 31. maijs.

Maijā ir vairākas svētku un svinamās dienas dažādās valstīs, līdz ar to lūdzam ņemt vērā, ka sakarā ar korespondējošo banku brīvdienām ir iespējama maksājumu izpildes aizkavēšanās.