07. dec. Arhīvs

Dokumentu jaunās versijas

Jaunas versijas dokumentiem „SMS bankas pakalpojuma lietošanas noteikumi”, „SMS bankas pakalpojuma lietošanas rokasgrāmata” un „Maksājumu karšu izsniegšanas, lietošanas un apkalpošanas noteikumi”.

Informējam jūs, ka, sākot ar 2016. gada 7. februāri stāsies spēkā izmaiņas dokumentos „SMS bankas pakalpojuma lietošanas noteikumi”, „SMS bankas pakalpojuma lietošanas rokasgrāmata” un „Maksājumu karšu izsniegšanas, lietošanas un apkalpošanas noteikumi”.

Juridiskām personām 2016. gada 7. februārī automātiski tiks aktivizēts SMS banka pakalpojums par izejošiem karšu darījumiem.

Lai pasargātu savus naudas līdzekļus un izvairītos no krāpnieciskiem darījumiem, aicinām jūs neatslēgt SMS banka pakalpojumu.

Ja jums šis pakalpojums ir pieslēgts un aktivizēts, lūdzam pārbaudīt un aktualizēt savus datus, uzstādījumus un mobilo telefonu numurus Internetbankas sadaļā „SMS bankas uzstādījumi”.

Ar dokumentu jaunajām versijām varat iepazīties mūsu šeit.

Papildu informāciju par izmaiņām dokumentos „SMS Bankas pakalpojuma lietošanas noteikumi”, „SMS Bankas pakalpojuma lietošanas rokasgrāmata” un „Maksājumu karšu izsniegšanas, lietošanas un apkalpošanas noteikumi” jūs varat noskaidrot, zvanot Klienta Info Servisam: (+371) 67 359 000 vai rakstot [email protected].