Informācija par sankcijām pret Krieviju un Baltkrieviju

Cienījamais Klient!
 
Savā ikdienas darbā ar Klientiem un darījumu veikšanā Klientu kontos Banka strikti ievēro nacionālās un starptautiskās sankcijas, tai skaitā Eiropas Savienības, Apvienoto Nāciju Organizācijas un ASV Finanšu departamenta ārvalstu ieguldījumu kontroles biroja (OFAC) noteiktās sankcijas. Banka nepārtraukti veic savu Klientu, to uzņēmējdarbības un kontos veikto darījumu, kā arī ar Klientiem saistīto kontrahentu uzraudzību, kontrolējot iespējamu sankciju risku rašanos.
Ņemot vērā to, ka ASV Finanšu ministrijas Ārvalstu aktīvu kontroles birojs (OFAC) un Eiropas Savienība ir ieviesušas jaunas finanšu sankcijas pret Krieviju un Baltkrieviju, lūdzam ņemt vērā, ka turpmāka maksājumu apstrāde uz vai no Krieviju vai Baltkrieviju var ieilgt vai arī varbūt neiespējama.
Aicinām Jūs sadarbības procesā ar Banku patstāvīgi kontrolēt un novērst sankciju risku rašanos, pievēršot īpašu uzmanību darījumiem, kuros ir iesaistītas personas no sankcijām pakļautiem reģioniem un jurisdikcijām, un pašiem pārliecināties, ka ar šo partneru veiktie darījumi nebūs pretrunā ar sankciju likumiem.
 
Jautājumu gadījumā lūdzu sazināties ar Jūsu menedžeri vai zvanīt uz Klientu Info Serviss + 371 67 359 000
AS “Reģionālā investīciju banka”