10. sep. Jaunumi

Jauno Accor viesnīcu veidos ar AS Reģionālās investīciju bankas 2,8 miljonu eiro finansējumu

Viesnīcas ēku Rīgā, Krišjāņa Valdemāra ielā 23, kur tiks veidota jauna starptautiskās Accor ķēdes viesnīca, viesnīcas attīstītājs SIA F.L.R. Hotel Latvia ir iegādājusies ar AS Reģionālā investīciju banka (turpmāk – RIB) finansējumu 2,8 miljonu eiro apmērā.
 
 “Viesnīcas īpašniekiem šī ir pirmā investīcija Latvijā un patiecoties AS Reģionālās investīciju bankas pretimnākošajai attieksmei bija iespēja veikt viesnīcas iegādes darījumu šajā sabiedrībai, ekonomikai un tūrisma nozarei sarežģītajā laikā,” saka Aigars Gerhards, F.L.R. Hotel Latvia pārstāvis.
 
“Bankai šis darījums kalpos kā piemērs tam, kā vēlamies sadarboties kreditēšanā ar Latvijas uzņēmumiem, proti, iedziļinoties projekta būtībā un ņemot vērā klienta biznesa perspektīvu. Banka augstu novērtēja klienta biznesa modeli, kas balstās uz pārdomātu attīstības plānu, vērtīgiem aktīviem un pasaules līmeņa partneru piesaisti,” saka Armands Kokainis, RIB Uzņēmumu apkalpošanas pārvaldes vadītājs.
 
RIB aktīvi šī gada pirmā pusgada beigās bija 269,03 miljoni eiro, bet kapitāls un rezerves bija 36,16 miljoni eiro. 2020.gada pirmo pusgadu banka noslēdza ar peļņu 731 tūkst. EUR.