26. mar. Arhīvs

Jauns pakalpojums "Individuālie seifi"

Sākot ar 2015. gada aprīli, AS „Reģionālā investīciju banka” piedāvā ērtu un drošu vietu vērtslietu glabāšanai – individuālo seifu depozitāriju. Individuālajos seifos Jūs varat glabāt vērtspapīrus, svarīgus dokumentus, juvelierizstrādājumus, mākslas darbus un citas vērtslietas.

Individuālos bankas seifus ir iespēja iznomāt uz termiņu no 1 mēneša līdz 1 gadam, ar iespēju nomas termiņu pagarināt.

Seifi ir izgatavoti no ugunsdrošiem materiāliem un atrodas speciālajā bankas glabātuvē, kuras drošības sistēma atbilst mūsdienīgiem drošības standartiem. Turklāt depozitārija telpa visu diennakti tiek apsargāta profesionālu bankas apsargu uzraudzībā.

Individuālo seifu depozitārijs atrodas bankas ēkā – Rīgā, J. Alunāna ielā 2. Individuālie seifi ir pieejami bankas darba laikā: pirmdien – piektdien no plkst. 9.00 līdz 17.00.

Individuālo seifu lietošanas priekšrocības:

  • Klienta datu konfidencialitāti garantē banka.
  • Dažādi seifu izmēri Jūsu ērtībai.
  • Elastīgs individuālā seifa nomas termiņš – no 1 mēneša līdz 1 gadam.
  • Divkārši aizsargāta pieeja individuālajam seifam – seifu ir iespējams atvērt vienīgi ar divām atslēgām -  viena atslēga glabājas bankā, bet otra – pie Jums vai Jūsu pilnvarotās personas. 

Ar pakalpojumu cenrādi  „Individuālie seifi” jūs varat iepazīties mūsu mājas lapā.

Papildu informāciju par individuālajiem seifiem un to izmantošanu jūs varat iegūt mūsu mājas lapā vai zvanot Klienta Info Servisam: (+371) 67 359 000.