21. feb. 2018

Par investīciju depozīta programmu

Veiksmīgi noslēgusies pieteikšanās Investīciju depozīta programmai „ASV tehnoloģijas sektors”

Informējam Jūs, ka pieteikšanās Investīciju depozīta programmai „ASV tehnoloģijas sektors”, kas tika izsludināta š.g. 24. janvārī, ir veiksmīgi noslēgusies. Banka saņēma pieteikumus par summu, kas pārsniedz 350 tūkst. ASV dolāru, un šī summa ir pietiekama, lai uzsāktu depozīta programmu.

Bāzes aktīva cena uz depozīta sākuma datumu: 68 USD.
Dalības apmērs bāzes aktīva pieaugumā ir 8.38%.

Ņemot vērā Investīciju depozītu programmu pieprasījumu, drīzumā sāksies pieteikšanās nākamajai Investīciju depozīta programmai.

Investīciju depozīts ļauj nopelnīt, neriskējot ar ieguldīto summu, ievērojami vairāk, nekā parastais termiņnoguldījums. 
Investīciju depozīta ienesīgums ir piesaistīts bāzes aktīva ienesīgumam. Vairumā gadījumu bāzes aktīvs ir attīstītajos ASV un Eiropas tirgos publiski tirgota akcija. 
Banka neierobežo Klienta ienākumu, un pateicoties tam, būtiskas labvēlīgas bāzes aktīva cenas izmaiņas gadījumā Investīciju depozīta ienesīgums var krietni pārsniegt parastā termiņnoguldījuma likmi.

Izmantojot savu ilggadējo pieredzi pasaules finanšu tirgos, Banka veido savas investīciju depozītu programmas tā, lai tās strādātu ar iespējami augstāku peļņas varbūtību. Turklāt, mēs nodrošinām iespēju pēc Klienta prasībām izstrādāt arī individuālu Investīciju depozīta programmu.

Ja jums ir radusies interese par investīciju depozītu programmām, lūdzu, zvaniet Klienta Info Servisam: (+371) 67 359 000 vai rakstiet e-pastu uz: [email protected].